HAKKIMIZDA

Afinite Psikoloji ve Danışmanlık’ta danışma süreci, bilimsel bir süreçtir. Bu süreç, bir uzman  eşliği ve rehberliğinde çıkılan, sorunlu davranışları, inançları, duyguları, ilişki sorunlarını çözmek için yaşanan yoğun bir yenilenme süreci, bir yolculuktur. Bu yolculuk, kendimizin en iyi versiyonuna ulaşmak ve karşılaştığımız zorluklardan bağımsız olarak, mümkün olan en iyi yaşamı yaşamaya doğru atılmış büyük bir adım olabilir. Kişi, bir profesyonelin yardımıyla kendine zarar verici davranışları ve alışkanlıkları değiştirebilir, kronikleşmiş duyguları çözebilir, ilişkilerini geliştirebilir ve kör noktalarını fark ederek  hayatı ve kendini  yeniden keşfeder. Afinite Psikoloji olarak tecrübelerimizle biliyoruz ki psikolojik destek ve rehberlikle, engelsiz, çatışmasız, korkusuz gerilimsiz bir “ben” yaşanabilir. 

Afinite Psikoloji ve Danışmanlık’ta, sizi dikkatle dinleyen, destekleyen,  sağlıklı ve olumlu bir ilişki deneyimi modellemenize yardım eden, size uygun geribildirimler veren, size ayna tutan ve eşlik eden bilimsel bir süreç yaşarsınız.

Afinite Psikoloji ve Danışmanlık bireysel olanı dikkate alarak danışanına yaklaşan,süreci  ilişkilerinize  ve deneyimlerinize uyarlayan bir anlayışla çalışmaktadır. 

Gönderiliyor...
Mesajınız Gönderildi. Kapat
Tekrar Deneyiniz. Kapat

Online Randevu

Sizi dinleyen ekibimiz her zaman yanınızda. Verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak için hemen randevu alabilirsiniz.

Tel :
+90 531 258 48 43

E-Mail :
info@afinitepsikoloji.com